AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Учням

Напевно Ви неодноразово чули про “мову дороги”. Вона дійсно існує і той, хто нею володіє чесно може вважати себе водієм з великої літери. Уміння грамотно “розмовляти” з попутним або зустрічним транспортом, зчитувати дорожню обстановку дозволяє безпечно для себе і оточуючих керувати автомобілем. АВТОЛЕДІ пропонує Вам один раз інвестувати в свої знання ПДД і навички водіння, щоб надалі не морочитися з витратами на штрафи, на ремонти машин, на лікарів і непотрібні стреси в суді.

12 правил з безпечного водіння для жінок від АВТОЛЕДІ

 1. Намагайтеся їздити з безпечною швидкістю. Це швидкість при якій ви керуєте автомобілем, а не він Вами. Більшість ДТП через “не встигла загальмувати”.
 2. Якщо бачите, що світлофор вже мигає жовтим – зупиніться! Гасіть думка “я проскочу” питанням “а якщо ні?”. Працює!)
 3. Ніколи не сідайте за кермо, якщо відчуваєте втому і сонливість. Переоцінивши себе в такому стані можна неприємно влетіти.
 4. Ніякого алкоголю перед поїздкою. Один келишок доброго вина можливо і не п’янить Вас на “подвиги”, але в разі ДТП, навіть не з Вашої вини, наявність аромату і алкоголю в крові, значно погіршують Ваше становище в неприємній ситуації. Скористайтеся таксі або їх послугою “тверезий водій”.
 5. Не нехтуйте техоглядом машини. Це Ваша безпека!
 6. Щоб уникнути засліплення очей фарами зустрічного транспорту  відведіть на секунду погляд в іншу сторону.
 7. Намагайтеся уникати їзди на трамвайних рейках. Вони продовжують гальмівний шлях. Тобто Вам складніше буде розрахувати кінцеву точку гальмування.
 8. Користуйтеся пасками безпеки. Ви можете контролювати ситуацію попереду і з боків, але зчитувати обстановку ззаду важче. Недотримання дистанції часто призводить до удару в бампер, а ремінь зможе утримати Вас.
 9. Користуйтеся поворотниками. Робіть свої маневри на дорозі передбачуваними для інших учасників руху. І пам’ятайте, включення поворотів сповіщає про Ваші наміри перелаштуватися зі смуги в смугу, але не дає жодних переваг. Якщо потік пропускає Вас – здійснюйте маневр, в зворотному випадку дочекайтеся коли Вас пропустять.
 10. Важливо! Зелена стрілка дозволяє рух на червоний світлофор тільки в тому випадку, якщо Ви не заважаєте руху автомобілів з перевагою на регульованому перехресті (тим, хто закінчує маневр і тим, хто рухається попутно на своє зелене світло).
 11. Використовувати звуковий сигнал слід, щоб попередити аварійну ситуацію. Деколи водії вдаються до нього, щоб звернути увагу на маневр обгону, а іноді висловлюють свою подяку двома короткими, легкими гудками.
 12. Будьте толерантні. Взаємоповага учасників на дорозі запорука безпечного руху.

Повірте на дорозі мудаків, дурнів і тих, кому жити набридло повно. Але інструктори нашої школи водіння допоможуть освоїтися на дорозі тій, хто вирішила для себе, що хоче навчитися водити. Немає безнадійних випадків, немає жінок нездатних безпечно їзди. Кожна з Вас може вже почати допомагати собі в житті за допомогою керма, як не крути це швидше і комфортніше. Записатися на автокурси для жінок сьогодні можна не виходячи з дому по телефону +38 (067) 37 37 37 1 або заповнивши форму на сайті.

Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому