AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00

Чому жінки бояться водити машину і як з цим боротися?

У наш час автомобіль є невід’ємною частиною життя більшості людей, незалежно від їх статі. Але чому жінки іноді не сідають за кермо? Багато жінок відчувають страх водити машину і часто навіть не намагаються навчитися водити.

У цій статті ми розглянемо причини, чому жінки бояться водити машину, а також запропонуємо кілька способів, як подолати цей страх і почати водити з упевненістю.

Однією з головних причин, по якій жінки бояться водити машину, є відсутність досвіду водіння. Багато жінок просто не отримували навчання водінню в своєму дитинстві або юності (велосипеди, самокати, скейти, ролики)

Також жінки можуть уникати водіння машини через стереотипи, пов’язані з статтю. Деякі з них вважають, що водіння машини – це “чоловіча” робота, і не відчувають впевненості в своїх здібностях.

Не рідко боятися через поганий життєвий досвід. Потрапляла в аварію або чула про серйозні наслідки після ДТП.

Ще однією причиною є страх перед транспортними засобами. Багато жінок бояться великих вантажівок і автобусів, а також швидкісних трас і шосе.

Як боротися з боязню?

Їздити їздити і їздити!

Щоб подолати страх водіння, жінкам потрібно отримати досвід.  Позитивний досвід. Часто відраза від водіння приходить з» поганим ” інструктором. Ми, інструктори Автоледі, часто чуємо історії про колишніх інструкторів. Причин подальшого не бажання водити багато, але самі часто звані це крики на уроці, відсутність бажання пояснювати теми водіння, взяти гроші при здачі іспиту з водіння. Іноді чоловіки інструктори пристають до своїх підопічних.

Важливо вибрати хорошого інструктора з водіння. Найкраще вибирати інструкторів, які мають досвід роботи з жінками, оскільки вони можуть розуміти особливості жіночої психології та навчати водінню, враховуючи ці особливості.

Але ще краще вчитися з інструктором жінкою!

Нам легше зрозуміти один одного!

Телефонуйте за номером 0673737371 і записуйтеся на пробний урок.

Вам сподобається!