AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00

Часи, коли водіння було чоловічою прерогативою, залишилися в далекому минулому. Сьогодні на рівних правах їздять як чоловіки, так і жінки. Дослідження показують, що автоледі за кермом акуратніші та уважніші від більшості агресивних водіїв. Не секрет і те, що жінки перевершують чоловіків у вербальних здібностях. Тому на курсах з водіння у АВТОЛЕДІ програми розроблені таким чином, що навіть сама загублена в просторі учениця зможе стати впевненим водієм.

Що пропонують  АВТОЛЕДІ?

Приватні уроки водіння для жінок у “АвтоЛеді” з 2008 року пройшли більше 15000 учениць в різних містах України. Наші курси підійдуть водіям з різним рівнем підготовки і здібностями. Заняття з водіння будуть цікаві і корисні як для початківців водіїв, з нуля, так і для тих, хто хоче вдосконалити свої навички, позбутися страху і невпевненості за кермом. Наші учениці часто діляться своїм нелегким досвідом. Автошколи, додаткові заняття у інструкторів, нервові поїздки з чоловіками так і не наблизили їх до кермування в різних обставинах. А частіше і зовсім жінкам вселяли, що це поприщі не для них.

Можливість ” їздити – як дихати, вільно” отримає кожна з Вас, пройшовши курс навчання по керуванню за авторською методикою, розробленою Ольгою Байбородіною. Наші інструктори діляться багаторічним досвідом та знаннями. Це ті правила, які Ви не знайдете в ПДР але, які допоможуть Вам безпомилково прийняти правильне рішення в будь-якій дорожній ситуації.

Інструктори-жінки у Вашому місті допоможуть Вам:

  • Побороти страх і невпевненість на дорозі;
  • Відпрацювати будь-який маршрут (наприклад дім-робота або дім-дача);
  • Оволодіти 4-ма техніками парковки;
  • Впевнено змінювати смуги в інтенсивному потоці;
  • Отримати цільну підготовку перед здачею іспитів в МРЕВ;
  • Освоїти автомобільний етикет;
  • Їздити, дотримуючись ПДР.

Взаємодія наших інструкторів-жінок з ученицями дозволяє за тривалість кожної програми отримати високу підготовку. Індивідуальні уроки водіння орієнтовані на прогресивний результат і проводяться з 100% безпекою.

Ви можете узгодити цікавий для Вас маршрут та час практичного заняття по телефону

+ 38  (067) 37 37 37 1

Навчимо навіть самих безнадійних 

Поясню дуже легко!
🔹️Жінки вміють повторювати. Скільки разів ми повторюємо дитині : “Скажи мама, це – пташка, це – червоний” …?
Для жінок дуже важливо, щоб в голові все було розкладено по поличках.

Хочете навчитися добре водити авто і впевнено почувати себе на дорозі? Тоді Вам потрібно записатися на курси водіння автомобіля в школу водіння “АвтоЛеді”. Інструктори розкажуть Вам про всі тонкощі управління транспортним засобом і допоможуть відпрацювати їх на практиці до автоматизму.

1. ВРЕМЯ
Понимаешь ли ты, сколько времени утекает сквозь пальцы пока ждёшь такси или маршрутку?
А время ожидания никто не вернёт.

ПРО НАС  ПИШУТЬ І ГОВОРЯТЬ

Корисна інформація У АВТОЛЕДІ

Які водії стають жертвами автоподставеров? Як вийти з автопідстави, – рекомендації від інструктора з водіння Ольги Байбородіна

АВТОЛЕДІ

Школа водіння

для жінок

Всі наші інструктори – досвідчені водії – жінки.

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому