AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Запоріжжі
Боїтеся водити машину? Навчання в автошколі, не дало ні знань, ні навичок? Хочете навчитися професійної та безпечно їздити? Вам потрібен автоінструктор? Відповіли на одне із запитань – ТАК? Записуйтеся на індивідуальні заняття водінням в Запоріжжі у АВТОЛЕДІ.

Уроки водіння для жінок в Запоріжжі

Як все та скрізь встигати, і не бути роботом? Жінки задавались цим питанням сотні разів. Думаєте відповідь, що бути мамою, яка водить дітей по секціям і репетиторам, дружиною, яка працює, готує, прибирає, ходить в зал та на манікюр, потрібно мати 4 руки, 5 ніг і на додачу 2 няні? Зовсім ні. Навчіться їздити. Відразу відпадуть думки про необхідність обзавестися зайвими руками, ногами і Мері Поппінс. В умовах побутових гонок Вам потрібні професійні навички водіння і машина на 4 колесах. Інструктори нашої школи водіння в Запоріжжі розкажуть і покажуть Вам на практиці як, дотримуючись ПДР та користуючись автомобільним етикетом, безпечно керувати своїм автомобілем і часом. Більше 15000 учениць АВТОЛЕДІ успішно пройшли підготовку і перепідготовку на водіїв категорії В.
Наші автокурси пропонують 6 програм розроблених з урахуванням особливостей жіночої психології за авторською методикою Ольги Байбородіни.

Індивідуальні уроки водіння навчають жінок:

Наші автокурси гарантують Вам:

Приватні заняття з водіння сприяють:

Навчіться "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Перші кроки
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424