AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Вінниці

Полохаєтеся від автомобіля, як від вогню? Боїтеся допустити помилки на дорозі? Думаєте, що даремно закінчили автошколу і права Вам не потрібні, адже їздити як і раніше не вмієте? Стривайте з такими висновками. Зрозумійте, часто розвивають страхи та фобії неврівноважені інструктори-чоловіки. За статистикою 80% жінок після закінчення автошколи мало що розуміють, або зовсім не мають уявлення як керувати ТЗ. Впевненість водійським здібностям додадуть знання отримані у АВТОЛЕДІ – першій школі водіння для жінок у Вінниці.

Індивідуальні заняття водінням у Вінниці

Новоспечені водії гостро відчувають страх у їзді через брак знань і навичок. Підхід наших автоінструкторів у навчанні жінок безпечному водінню полягає в 6 програмах, створених за авторською методикою Ольги Байбородіни. Розробляючи теми автокурсів ми враховували тонкощі жіночої психології, щоб Ви могли легко сприймати матеріал. На приватних уроках водіння інструктор-жінка допоможе впоратися із занепокоєнням за кермом, пояснивши доступною мовою ПДР і професійно навчивши Вас техніці водіння.

У АВТОЛЕДІ Ви знайдете:

На приватних заняттях водінням Ви можете:

Легко вчитися "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ

Вартість навчання  
Назва Програм
К-сть годин
ЦІНА КУРСУ​
Перші кроки​
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424