AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Сумах

Як часто Ви чули цього тижня: “Куди ти преш .., що знак не бачиш ..”? Набридло фафакаючий супровід з кожним виїздом на дорогу? Боїтеся, що не впишеться в паркомісце? Втомилися від чергових пошуків інструктора, який поділиться знаннями, а не виставить повною недотепою з машини? Побороти тривожність новачкам, позбутися фобій пережитого ДТП і набути уміння безпечно їздити допомагають інструктори АВТОЛЕДІ – в першій школі водіння для жінок у Сумах.

Автокурси для жінок у Сумах

Здавалося б і правила знаєте, і як машину заводити, але страх, як та ложка дьогтю, отруює всю поїздку, робить її болісною і вкрай сумнівною в безпеці для себе і оточуючих. Справедливо сказати, що водити може кожен, тільки не всі про це знають. Переконатися в цьому Ви можете особисто, після закінчення індивідуальних уроків з водіння з нашим автоінструктором. Завдання нашої команди не просто відчитати теми ПДР і проїздити маршрут для галочки, а виховати Вас професійним водієм. Щоб Вами легко сприймався новий матеріал і навик, ми підготували 6 програм за авторською методикою Ольги Байбородіни. У концепції кожного уроку враховується особливості жіночої психології. Всі без винятку інструктора-жінки зі значним досвідом у практиці навчання водінню.

Приватні уроки водіння в Сумах для жінок допомагають:

У АВТОЛЕДІ подбали про те, щоб Ви мали все для легкого навчання їзді:

З нами легко вчитися "їздити - як дихати, вільно".

Вартість навчання  
Назва Програм
К-сть годин
ЦІНА КУРСУ​
Перші кроки​
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

Ми записуємо Вас на курс з водіння і допомагаємо Вам відточувати навички керування автомобілем. Гарантуємо Вам хороші результати за відносно короткий час!

Все залежить від Вашої підготовки. Запишіться на пробне заняття з водіння, щоб правильно вибрати програму навчання.

Так, за умови, що Ви під’їжджаєте на місце, вказане інструктором.

Навчання водінню починається на одному з наших майданчиків. Вам не доведеться самим добиратися до майданчика, так як наші інструктора зустрінуть Вас в обумовленому місці.

Залежить від Вашого міста і рівня підготовки. Щоб дізнатися вартість курсу, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті або залиште заявку в розділі КОНТАКТИ.

  • На сайті, заповнивши Заявку;
  • Зв’язатися з нами за номером телефону;
  • Написати нам в директ інстаграма.

Так звісно. Ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що процес водіння може супроводжуватися нервовим напруженням.

Тривалість заняття з водіння Ви можете обговорити з Вашим інструктором. Мінімальна тривалість одного практичного уроку 120 хвилин. Ми рекомендуємо проводити заняття 180 хвилин, що прирівнюється 3 годинам їзди.

В автопарку школи з водіння АВТОЛЕДІ є машини з автоматичною і механічною КПП.

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424