AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Полтаві

Не маєте бажання класти водійське посвідчення на полицю, але їздити боїтеся? Виникають проблеми з перестроюванням по смугах, паркуванням, розумінням габаритів автомобіля? Ваша душа тікає в п’яти за кермом? Якщо Ви вже досить втомилися ціпеніти від страху на дорозі, розслабтеся і запишіться на індивідуальні уроки по безпечній їзді від АВТОЛЕДІ – в першу школу водіння для жінок у Полтаві.

Автокурси для жінок у Полтаві

Класичні автошколи частіше піклуються про кількість учнів, нехтуючи якістю навчання. Такий підхід пояснює статистику – 80% випускниць таких закладів поняття не мають як управляти своїм ТЗ в місті і за його межами.

У АВТОЛЕДІ Ви зустрінете професіоналів свого діла, спокійних інструкторів-жінок. Так-так, вони без криків пояснять і якщо потрібно, повторять 3, 5, 355 раз основи і закони безпечної їзди. Щоб Ви могли легко освоювати інформацію на уроках з водіння ми створили 6 програм за авторською методикою Ольги Байбородіни, кожна з яких розроблена з урахуванням особливостей жіночої психології.

За час існування школи водіння в Полтаві, а це більше 10 років, нам вдається виховувати у жінок професійні водійські навички, автомобільний етикет і допомагати позбутися страхів за кермом. Знання, здобуті на кожному уроці переростають у впевненість, яка гарантує Вам задоволення і безпеку на дорозі.

Автокурси в Полтаві у АВТОЛЕДІ нададуть Вам:

Наш жіночий колектив подбав про те, щоб Ви мали всі належні і комфортні умови для безпечного навчання їзді.

Індивідуальні уроки з водіння будуть корисні тим:

У АВТОЛЕДІ дуже легко вчитися "їздити - як дихати, вільно".

Вартість навчання  
Назва Програм
К-сть годин
ЦІНА КУРСУ​
Перші кроки​
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424