AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Одесі
Сучасний світ безперервно диктує нові правила. Щоб встигнути за життєвим ритмом, що постійно прискорюється, кожній успішній і активній жінці потрібна мобільність і незалежність в пересуванні. Особливо це стосується мешканок таких великих і метушливих мегаполісів, як Одеса. З кожним роком жінок за кермом стає все більше. Та незважаючи на це, у багатьох чоловіків така картина час від часу викликає іронію. Від стереотипів наше суспільство позбавляється дуже повільно. Багато хто з нас вже стикався з інструкторами – чоловіками в автошколах. Реакція на нас, жінок, що мріють стати водієм – професіоналом, однотипна і передбачувана. Ситуація не з приємних і багатьох жінок вона зупиняє на шляху до своєї мрії.

АВТОЛЕДІ в Одесі

Перша автошкола для жінок з інструкторами – жінками в Одесі навчає водінню автомобілем так, як дихати – легко, вільно і впевнено. Саме тому ми постійно розширюємо географію нашої школи АвтоЛеді. Наш жіночий колектив займається навчанням з нуля до отримання прав і надбання абсолютної впевненості за кермом, виключно за унікальною методикою, розробленою нашою командою. Ми займаємось навчанням водінню жінок з 2008 року в 20 містах України і можемо гарантувати, що після проходження курсів школи АвтоЛеді усі наші клієнтки якісно напрацьовують і підвищують комплекс навичок, необхідних для впевненого і безпечного водіння автомобіля.

Головні переваги навчання в школі водіння АВТОЛЕДІ

Навички, які Ви засвоїте

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
13500 грн
18000 грн
Місто на долоні
21 година
9400 грн
12600 грн
Безпечне місто
15 годин
6800 грн
9000 грн
Жіноча рада
9 годин
3500 грн
5400 грн
Парковка
6 годин
2300 грн
3600 грн
Пробний урок
3 години
1500 грн
2000 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424