AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Одесі
Сучасний світ безперервно диктує нові правила. Щоб встигнути за життєвим ритмом, що постійно прискорюється, кожній успішній і активній жінці потрібна мобільність і незалежність в пересуванні. Особливо це стосується мешканок таких великих і метушливих мегаполісів, як Одеса. З кожним роком жінок за кермом стає все більше. Та незважаючи на це, у багатьох чоловіків така картина час від часу викликає іронію. Від стереотипів наше суспільство позбавляється дуже повільно. Багато хто з нас вже стикався з інструкторами – чоловіками в автошколах. Реакція на нас, жінок, що мріють стати водієм – професіоналом, однотипна і передбачувана. Ситуація не з приємних і багатьох жінок вона зупиняє на шляху до своєї мрії.

АВТОЛЕДІ в Одесі

Перша автошкола для жінок з інструкторами – жінками в Одесі навчає водінню автомобілем так, як дихати – легко, вільно і впевнено. Саме тому ми постійно розширюємо географію нашої школи АвтоЛеді. Наш жіночий колектив займається навчанням з нуля до отримання прав і надбання абсолютної впевненості за кермом, виключно за унікальною методикою, розробленою нашою командою. Ми займаємось навчанням водінню жінок з 2008 року в 20 містах України і можемо гарантувати, що після проходження курсів школи АвтоЛеді усі наші клієнтки якісно напрацьовують і підвищують комплекс навичок, необхідних для впевненого і безпечного водіння автомобіля.

Головні переваги навчання в школі водіння АВТОЛЕДІ

Навички, які Ви засвоїте

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
21000 грн
0 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
0 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
0 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
0 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
0 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
0 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424