AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Миколаєві

Добирання громадським транспортом болісні і багато в чому обмежують Вас? Як часто говорите собі: набридло мокнути під дощем на зупинці, не хочу більше маринуватися в маршрутці, як у консервній банці? Нам, жінкам, без керма – нікуди, особливо з підростаючим дітьми. Все, з маршрутками покінчено, пора пересісти на автомобіль. Правда в тому, що вчорашнім випускницям автошкіл наявність водійського посвідчення хоробрості водити не надає. Страх вселяє буквально все: фафакання водіїв, божевільний трафік, відсутність розмітки на якихось дільницях, зламаний світлофор, велосипедисти. Освоїтися жінці на дорозі допоможуть у АВТОЛЕДІ – на курсах професійного і безаварійного водіння в Миколаєві.

Автокурси у АВТОЛЕДІ в Миколаєві

Думаєте Вам “їздити не дано”? Запевняємо, індивідуальні заняття водінням з нашим професійним автоінструктор допоможуть розвинути необхідні навички для безпечної їзди. У АВТОЛЕДІ з 2008 року інструктори-жінки навчають водінню по 6 програмам, розробленим за авторською методикою Ольги Байбородіни. Щоб учениці могли легко сприймати теми по ПДР та безпечного керування ТЗ, наша команда створила курси водіння з урахуванням жіночої психології. На приватних уроках по безпечній їзді інструктор-жінка “не тисне”, а спокійно повторює незрозумілу тему або маневр на складній ділянці. Знання, набуті на автокурсах, допоможуть Вам безпомилково приймати рішення в різних дорожніх ситуаціях, тим самим знизити рівень аварійності до нуля. 

Зручно навчатися водінню, коли у Вас:

На приватних заняттях водінням Ви можете:

Курсы вождения с инструкторами от АВТОЛЕДИ подойдут тем:

Легко вчитися "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ

Вартість навчання  
Назва Програм
К-сть годин
ЦІНА КУРСУ​
Перші кроки​
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

Ми записуємо Вас на курс з водіння і допомагаємо Вам відточувати навички керування автомобілем. Гарантуємо Вам хороші результати за відносно короткий час!

Все залежить від Вашої підготовки. Запишіться на пробне заняття з водіння, щоб правильно вибрати програму навчання.

Так, за умови, що Ви під’їжджаєте на місце, вказане інструктором.

Навчання водінню починається на одному з наших майданчиків. Вам не доведеться самим добиратися до майданчика, так як наші інструктора зустрінуть Вас в обумовленому місці.

Залежить від Вашого міста і рівня підготовки. Щоб дізнатися вартість курсу, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті або залиште заявку в розділі КОНТАКТИ.

  • На сайті, заповнивши Заявку;
  • Зв’язатися з нами за номером телефону;
  • Написати нам в директ інстаграма.

Так звісно. Ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що процес водіння може супроводжуватися нервовим напруженням.

Тривалість заняття з водіння Ви можете обговорити з Вашим інструктором. Мінімальна тривалість одного практичного уроку 120 хвилин. Ми рекомендуємо проводити заняття 180 хвилин, що прирівнюється 3 годинам їзди.

В автопарку школи з водіння АВТОЛЕДІ є машини з автоматичною і механічною КПП.

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424