AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Кривому Розі
Втомились стирчати на зупинці в спеку, хурделицю, зливу ? Вік де “наші в булочну на таксі не їздять” ще не пройшов, далі дорого та непристойно. А тягнути кілограмові пакети з супермаркету в цю спеку, хурделицю і зливу ніхто не відміняв. Прикро? Пора зізнатися собі, що керувати часом за допомогою керма, як не крути, зручно і продуктивно.

Приватні уроки водіння для жінок в Кривому Розі

У АВТОЛЕДІ – перша школа водіння для жінок в Кривому Розі, яка з 2008 року навчає професійної їзди. Часто випускниці автошкіл з новенькими правами й гадки не мають, що робити в тій чи іншій дорожній ситуації. Причини тому різні: то не пояснили, це не показали і не повторили. Обстановка і манера в якій навчають ПДР та техніці водіння дуже важливі. Часто чоловіки-інструктори або кохані в ролі авто тренера думаю, що лавина крику і принижень можуть дати результат. Питання, який? Хіба що залякати жінку так, щоб навіть думати боялася про придбання навичок водіння. Повірте, навчитися їздити безпечно може кожна, просто не кожному чоловікові під силу навчити. У АВТОЛЕДІ допоможуть розвіяти страх через брак знань і навичок.

Завдання нашого автоінструктора навчити Вас:

Індивідуальні уроки з безпечної їзди зібрані в 6 програмах, розроблених за авторською методикою Ольги Байбородіни. Щоб наші учениці могли легко сприймати інформацію, наші фахівці створили курси з водіння з урахуванням жіночої психології. Тепер у Вас є можливість отримати ті навички, які при дотриманні правил дорожнього руху зроблять поїздку приємною, безпечною і комфортною.

Легко вчитися водінню, коли у Вас:

На приватних заняттях водінням Ви можете:

Легко вчитися "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Перші кроки
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424