AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Кременчуці

Навіщо сваритися з чоловіком про те, хто повезе дітей в садок, школу? Навіщо чекати пів години переповнену маршрутку або смску від служби таксі з вибаченнями, що машин у Вашому районі немає? Навіщо тягнути кілограмові пакети з супермаркетів? Навіщо нервуватися, коли водій, тієї самої забитої маршрутки, уявив себе гонщиком формули 1, і йому обов’язково, до “фінішу”, потрібно зібрати всіх пасажирів на маршруті. Милі дами, погодьтеся – НІЗАЧИМ! Збережіть свої сили і нерви. Керувати часом ефективно і оперативно за кермом власного авто. Думаєте що Вам не дано водити? Наші автоінструктора вщент розбивають сумніви жінок про їх водійські здібності вже після першого заняття безпечною їздою.

Приватний інструктор з водіння для жінок у Кременчуці

Чоловіки народ творчий, люблячий складати міфи і анекдоти про “дамське” водіння. Але ось цікаво, адже саме чоловіки-інструктори зазвичай правлять в автошколах, і своїм “навчанням” вселяють Вам невпевненість. Це вони любителі нещадно кричати і сіпатися на тренінгах з водіння, сіючи на рівному місці страх і паніку. Ми, жінки, дуже добре розуміємо один одного без підвищених тонів, знаємо як донести важливе і якщо потрібно повторимося, щоб точно засвоїти урок. Були часи, коли успішно практикувалася роздільна освіта, де дами, окремо від чоловіків, могли отримати фундаментальні знання і необхідні навички. Створена в 2008 році школа водіння для жінок в Кременчуці стала тим самим місцем, де виховують в жінках правила водійського етикету, грунтуючись на ПДР та вмінні керувати автомобілем. Всі наші інструктори-жінки. Ми подбали про те, щоб у Вас були кращі умови для навчання безпечній їзді. Для легкого сприйняття розроблено 6 програм для автокурсів за авторською методикою Ольги Байбородіни. На індивідуальних уроках водінням весь матеріал подається з урахуванням жіночої психології, а головне, ми готові його повторити необхідну кількість разів, поки Ви не скажите: “Все, фух, тепер Я розумію”.

Приватні уроки водіння в Кременчуці корисні для:

Ми гарантуємо Вам:

Повірте, ми навчимо навіть самих "безнадійних".

Вартість навчання  
Назва Програм
К-сть годин
ЦІНА КУРСУ​
Перші кроки​
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424