AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Ірпені

Повсякденні турботи вимагають від Вас мобільності? Будинок в Ірпені але все життя в Києві, в парі десятків кілометрів, які набридло долати в забитому громадському транспорті? Втомилися прокидатись з півнями, щоб встигнути на роботу, дітей в школу і садок? Ви можете полегшити собі життя одним навиком – водінням. Допомагають придбати знання для впевненої їзди за кермом власного автомобіля наші інструктори школи водіння для жінок в Ірпені.

Автокурси для жінок від АВТОЛЕДІ в Ірпені

У АВТОЛЕДІ з 2008 року автоінструктори виховують в жінках якості гарного водія. За цей час ми переконалися – немає безнадійних учениць. Кожна сідає за кермо і впевнено починає водити після закінчення наших курсів водіння. Для наших випускниць немає проблем дати задній хід, запаркуватися в потрібному місці або маневрувати в потрібний ряд у щільному потоці. Секрет успішного навчання в 6 програмах створених за авторською методикою Ольги Байбородіни. Кожен урок розроблений з урахуванням жіночої психології, а метод подачі теми завжди індивідуально підбирається для учениці. Наші інструктори – жінки, водії з багаторічним стажем, міцною нервовою системою, без криків пояснять і якщо потрібно, зможуть повторити матеріал або маршрут доки Ви не скажете: “Урааа, я зрозуміла”. Часто, на початку шляху нас питаються: “Як подолати страх?”. Повірте, спочатку лякаються машин і руху всі без винятку. Ті знання і навички, які можна отримати на наших уроках з водіння, позбавлять Вас будь-яких сумнівів на дорозі.

Уроки безпечної їзди у АВТОЛЕДІ гарантують Вам:

Приватні уроки безпечної їзди необхідні якщо Ви:

Ми легко навчимо навіть самих безнадійних їздити, як дихати, вільно!

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
15000 грн
20000 грн
Місто на долоні
21 година
11000 грн
14000 грн
Безпечне місто
15 годин
8000 грн
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
4000 грн
6000 грн
Парковка
6 годин
2700 грн
4000 грн
Пробний урок
3 години
1700 грн
2500 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424