AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок в Ірпені

Повсякденні турботи вимагають від Вас мобільності? Будинок в Ірпені але все життя в Києві, в парі десятків кілометрів, які набридло долати в забитому громадському транспорті? Втомилися прокидатись з півнями, щоб встигнути на роботу, дітей в школу і садок? Ви можете полегшити собі життя одним навиком – водінням. Допомагають придбати знання для впевненої їзди за кермом власного автомобіля наші інструктори школи водіння для жінок в Ірпені.

Автокурси для жінок від АВТОЛЕДІ в Ірпені

У АВТОЛЕДІ з 2008 року автоінструктори виховують в жінках якості гарного водія. За цей час ми переконалися – немає безнадійних учениць. Кожна сідає за кермо і впевнено починає водити після закінчення наших курсів водіння. Для наших випускниць немає проблем дати задній хід, запаркуватися в потрібному місці або маневрувати в потрібний ряд у щільному потоці. Секрет успішного навчання в 6 програмах створених за авторською методикою Ольги Байбородіни. Кожен урок розроблений з урахуванням жіночої психології, а метод подачі теми завжди індивідуально підбирається для учениці. Наші інструктори – жінки, водії з багаторічним стажем, міцною нервовою системою, без криків пояснять і якщо потрібно, зможуть повторити матеріал або маршрут доки Ви не скажете: “Урааа, я зрозуміла”. Часто, на початку шляху нас питаються: “Як подолати страх?”. Повірте, спочатку лякаються машин і руху всі без винятку. Ті знання і навички, які можна отримати на наших уроках з водіння, позбавлять Вас будь-яких сумнівів на дорозі.

Уроки безпечної їзди у АВТОЛЕДІ гарантують Вам:

Приватні уроки безпечної їзди необхідні якщо Ви:

Ми легко навчимо навіть самих безнадійних їздити, як дихати, вільно!

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
21000 грн
0 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
0 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
0 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
0 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
0 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
0 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424