AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Харкові
Годинами сидите на телефоні, щоб вранці викликати таксі і стільки ж часу потрібно, щоб вмовити чоловіка з’їздити відвідати батьків? Набридло залежати від бажання і розкладу кого-небудь? Вас все частіше відвідує думка, що без керма нікуди? Причин навчитися управляти безпечно автомобілем з кожним днем ​​все більше. Але що робити, якщо страшно водити машину? Поїздки, з дратівливим інструктором автошколи і нервовим чоловіком геть відбили впевненість і вся їхня допомога, тільки додала страхів? У АВТОЛЕДІ навчання водінню в Харкові допомагає придбати ученицям психологічну підготовку, яка забезпечує спокій і впевненість на дорогах мегаполісу, а також навички безпечної їзди, що дозволяють маневрувати в різних погодних умовах.

Приватні уроки автоінструктора в Харкові

Обійтися без машини у великому місті досить складно. Особливо, якщо Ви віддаєте перевагу активному способу життя і хочете скрізь встигати. Не секрет, що на особистому авто набагато комфортніше і швидше все вирішити, особливо з дітьми. Відчути переваги водіння може кожна і в цьому Вам допоможуть наші інструктори-жінки. Більше 10 років у АВТОЛЕДІ навчають милих дам професійним навичкам водіння в Харкові. Ми розробили програми для курсів з водіння з урахуванням особливостей жіночої психології за авторською методикою Ольги Байбородіни. Тому ПДР, автомобільний етикет і практичні заняття їздою легко сприймаються нашими ученицями.

Автокурси в Харкові АВТОЛЕДІ пропонують:

АВТОЛЕДІ пояснює:

Приватні уроки водіння будуть корисні:

Навчися "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ.

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Перші кроки
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424