AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Бучі

Розумієте, що в автошкола дала недостатньо знать? Відчуваєте напруження за кермом? Хочете довести до автоматизму навички водіння? Добре керувати ТЗ це не тільки знати ПДР і вміти рушати з місця, безумовно це важливо, але хорошим водієм Вас робить вміння зчитувати дорожню обстановку. Адже, якщо не зможете передбачити і оцінити дію попутного або зустрічного транспорту, то аварійних ситуацій не уникнути. Щоб запобігти неприємностей на дорозі пропонуємо навчитися керуванню у АВТОЛЕДІ – на автокурсах для жінок в Бучі.

Приватні інструктори водіння в Бучі

Хочете сказати Вам їздити не дано? Думаєте Ви бездарний водій? Дурниці! Всі ці чоловічі стереотипи про позавчорашній день, що вірити в їх тарабарщину просто абсурдно. Жінка за своєю природою більш уважна, психологічно витриваліша, пильність краща, перераховувати гідності хорошого водія, властиві нам, дівчатам, від природи можна дуже довго. Легко навчитися водінню в різних погодних умовах у наших автоінструкторів. Ми більше 10 років успішно допомагаємо жінкам освоюватися на дорозі. Перевага наших інструкторів полягає в професіоналізмі і методі подачі матеріалу. У АВТОЛЕДІ розробили для навчання 6 програм по керуванню по авторській методиці Ольги Байбородіни. Кожна тема уроку створювалася з урахуванням жіночої психології. Варто відзначити, що і для кожної учениці ми підбираємо індивідуальний метод навчання. Якість отриманих знань і навичок після автокурсів забезпечать Вам свободу і впевненість за кермом. Адже, ми відповідаємо за тих, кого навчили.

Школа водіння для жінок у Бучі для тих, хто:

Ми готові надати Вам:

Ми навчимо навіть самих безнадійних їздити, як дихати, вільно!

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
21000 грн
0 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
0 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
0 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
0 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
0 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
0 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424