AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Бучі

Розумієте, що в автошкола дала недостатньо знать? Відчуваєте напруження за кермом? Хочете довести до автоматизму навички водіння? Добре керувати ТЗ це не тільки знати ПДР і вміти рушати з місця, безумовно це важливо, але хорошим водієм Вас робить вміння зчитувати дорожню обстановку. Адже, якщо не зможете передбачити і оцінити дію попутного або зустрічного транспорту, то аварійних ситуацій не уникнути. Щоб запобігти неприємностей на дорозі пропонуємо навчитися керуванню у АВТОЛЕДІ – на автокурсах для жінок в Бучі.

Приватні інструктори водіння в Бучі

Хочете сказати Вам їздити не дано? Думаєте Ви бездарний водій? Дурниці! Всі ці чоловічі стереотипи про позавчорашній день, що вірити в їх тарабарщину просто абсурдно. Жінка за своєю природою більш уважна, психологічно витриваліша, пильність краща, перераховувати гідності хорошого водія, властиві нам, дівчатам, від природи можна дуже довго. Легко навчитися водінню в різних погодних умовах у наших автоінструкторів. Ми більше 10 років успішно допомагаємо жінкам освоюватися на дорозі. Перевага наших інструкторів полягає в професіоналізмі і методі подачі матеріалу. У АВТОЛЕДІ розробили для навчання 6 програм по керуванню по авторській методиці Ольги Байбородіни. Кожна тема уроку створювалася з урахуванням жіночої психології. Варто відзначити, що і для кожної учениці ми підбираємо індивідуальний метод навчання. Якість отриманих знань і навичок після автокурсів забезпечать Вам свободу і впевненість за кермом. Адже, ми відповідаємо за тих, кого навчили.

Школа водіння для жінок у Бучі для тих, хто:

Ми готові надати Вам:

Ми навчимо навіть самих безнадійних їздити, як дихати, вільно!

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
13500 грн
18000 грн
Місто на долоні
21 година
9400 грн
12600 грн
Безпечне місто
15 годин
6800 грн
9000 грн
Жіноча рада
9 годин
3500 грн
5400 грн
Парковка
6 годин
2300 грн
3600 грн
Пробний урок
3 години
1500 грн
2000 грн
Часті питання  

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424