AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Львові
Отримали посвідчення водія, але немає відчуття права сісти за кермо? Думки про водіння викликають паніку, а від сигнали обурених водіїв на шляху зникає задоволення від поїздки, перетворюючи її у випробування? Тривога водити автомобіль – біль з якою стикаються 80% жінок, що закінчили автошколу. Страх їздити зустрічається не тільки у недосвідчених “відмінниць”, які бояться порушити ПДР, він шарами накладається на водіїв після ДТП. З основними причинами надмірного напруження за кермом допомагають впоратися у АВТОЛЕДІ – професійні інструктора з водіння у Львові.

Автокурси у Львові

Перша школа водіння для жінок з 2008 року навчає навичкам безпечної їзди. Щоб знизити емоційну напругу учениць і зробити уроки водіння зрозумілими, кожна програма створювалася за авторською методикою Ольги Байбородіни з урахуванням особливостей жіночої психології. Застосування теоретичних і практичних знань отриманих на автокурсі у АВТОЛЕДІ допоможуть Вам:
Досвід наших інструкторів дозволяє виховувати з тих самих “важких випадків”, якими більшість з Вас себе уявляє, профі з безпечного водіння.

У АВТОЛЕДІ Ви знайдете:

Приватні заняття з водіння сприяють:

Вчіться "їздити - як дихати, вільно" у АВТОЛЕДІ

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Перші кроки
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424