AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Києві
Вам набридли довгі очікування забитих маршруток та смс про відмову від служби таксі? Ви втомилися спізнюватися на роботу? Вас обурює, що чоловік неохоче їде за дітьми до школи та до мами за місто? Не турбуйтеся, вдихніть, а тепер видихніть. Вам просто час сісти за кермо. Нічого дивного, швидкість з якою розвиваються міста впливає на темп життя сучасної жінки. Наявність авто більше не показник статусу, це засіб, який допомагає прибути вчасно і з комфортом в потрібне місце. Для того, щоб бути водієм недостатньо одного посвідчення, необхідно вміти керувати автомобілем у дорожніх обставинах, щоб не наражати себе та інших на небезпеку. Безпечно керувати може кожна з Вас. У АВТОЛЕДІ курси водіння в Києві допомагають отримати психологічну підготовку, яка додасть Вам впевненості та спокою на дорогах мегаполісу, а також навички, що дозволяють безпечно маневрувати в різних погодних умовах.

Уроки водіння в Києві від АВТОЛЕДІ

Перша школа водіння для жінок в Києві розпочала роботу в 2008 році. За цей час нам вдалося зібрати команду професійних інструкторів-жінок, які розкажуть і покажуть Вам на практиці як, користуючись ПДР і автомобільним етикетом, знизити рівень аварійності на дорозі до нуля. У АВТОЛЕДІ успішно пройшли підготовку і перепідготовку на водіїв категорії В більше 15000 українок. Програми навчання професійному водінню авто, розроблені за авторською методикою Ольги Байбородіни. При створенні кожного курсу водіння враховувалися особливості жіночої психології. Тому подача теоретичного матеріалу та уроки водіння дозволяють нашим ученицям з легкістю засвоювати теми, та на потрібних маршрутах відпрацьовувати навички в реальних ситуаціях.

Школа водіння в Києві АВТОЛЕДІ надає Вам:

Приватні уроки водіння допоможуть жінці:

Знайди можливість "їздити - як дихати, вільно" з АВТОЛЕДІ.

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Ціна курсу на позашляховику
Перші кроки
30 годин
21000 грн
0 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
0 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
0 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
0 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
0 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
0 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424