AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00
Курси водіння для жінок у Дніпрі
Набрид ступор на дорозі? Втомилися об’їжджати складні розв’язки, а на перехресті з вимкненим світлофором готові завити вовком? Не дивно. Адже за статистикою, 80% жінок не їздять після закінчення автошколи. Якщо Ви запитаєте Гугл “боюся водити машину”, то побачите, скільки сестер по нещастю шукають способи побороти страх і сісти за кермо. Але відповіді не в інтернеті. Вони у АВТОЛЕДІ – на курсах водіння для жінок у Дніпрі.

Індивідуальні уроки з водіння від АВТОЛЕДІ

У материнства багато спільного з їздою на автомобілі. Концентруватися на головному та встигати стежити за дрібницями, справлятися з усім і одночасно: готувати, перевіряти уроки, рятувати іграшку, прибирати, гладити животик. Це так схоже на водіння – правила, світлофори, знаки, розмітка, інші учасники дорожнього руху. Програми занять з водіння у АВТОЛЕДІ розроблені з урахуванням особливостей жіночої психології за авторською методикою Ольги Байбородіни. Нам вдалося зробити подачу теоретичного матеріалу і заняття водінням легкими для сприйняття. Наші автокурси в Дніпрі з 2008 року успішно навчають учениць правилам і культурі водіння. Завдання наших інструкторів підвищити Ваш рівень водійської майстерності та бути водієм не за наявністю посвідчення водія, а за вмінням безпечно керувати транспортним засобом.

Ми пропонуємо:

З нами Ви легко:

Курси водіння з інструкторами від АВТОЛЕДІ підійдуть тим:

Отримай можливість "їздити - як дихати, вільно" з АВТОЛЕДІ.

Вартість навчання 
Назва Програм
К-сть годин
Ціна курсу
Перші кроки
30 годин
21000 грн
Місто на долоні
21 година
14700 грн
Безпечне місто
15 годин
10500 грн
Жіноча рада
9 годин
6300 грн
Парковка
6 годин
4200 грн
Пробний урок
3 години
2100 грн
Часті питання 

У нас є можливість проходження онлайн-навчання ПДР. Це відео-курс, після якого складають іспити на водійське посвідчення з першого разу. Хочете спробувати? Залишайте заявку на сайті або телефонуйте
+38 (067) 37 373 71

АВТОЛЕДІ навчає жінок безпечної їзди

Запишись на курс водіння сьогодні не виходячи з дому
ГОЛОВНИЙ ОФІС: МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЙОРДАНСЬКА 4, ОФІС 424