AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00

Заняття з приватним інструктором з водіння

Придбати автомобіль, і отримати водійське посвідчення можуть дозволити собі багато хто. Однак не всі використовують набуті знання, і найголовніше – можуть подолати страх сісти за кермо. Майбутні водії часто не можуть зробити правильний вибір, де краще навчитися водити машину – в автошколі або у приватного інструктора з водіння. В першу чергу, слід з’ясувати, яка різниця між цими двома способами навчання.

Переваги занять з автоінструктор

  1. Водіння з приватним інструктором – це індивідуальна програма для кожного початківця автомобіліста. Що не можна сказати про автошколу, коли заняття проводяться за загальним навчальному курсу для всієї групи.
  2. Зручність. Навчання з приватним автоінструктор – це дуже комфортно. Оскільки учень сам вибирає звідки його заберуть, і привезуть на майданчик для практичних занять.
  3. Індивідуальні курси з водіння проводять на вашу графіку, в той день і час, який Ви вкажете в заявці на навчання водінню.
  4. Оперативність. Якщо вам потрібно швидко і якісно навчитися їздити на авто – заняття з інструктором з водіння, то що потрібно.

Приватні уроки водіння підходять тим, хто вже має права, але боїться їздити, або просто хоче підвищити рівень керування транспортним засобом до професійного. А також для тих, хто бажає навчитися водити з нуля, і жодного разу не пробував себе в якості водія.

Індивідуальні курси з водіння в “АвтоЛеді”

Навчальний план залежить від рівня навичок клієнта. Уроки водіння для жінок у “Автоледі” пропонують наступні програми індивідуального навчання:

  • Базові вміння керування автомобілем. Підготовка водіїв за спеціальною методикою водіння. Навчитися повертати, обганяти, розвертатися, паркуватися – зовсім нескладно з нашими досвідченими автоінструктор.
  • Навчання водінню в екстремальних умовах. Курси розраховані на водіїв, які хочуть підвищити навички управління транспортом в екстрених ситуаціях. Після проходження таких занять, ви будете вміти: ефектно гальмувати, об’їжджати раптово виниклі перешкоди і стабілізувати авто при занесенні, а також навчитеся інших нетрадиційних маневрів їзди.
  • Відпрацювання практичних годин водіння. Безпечно і впевнено водити машину, перемогти все страхи або відновити забуті навички, вам допоможуть практикум-заняття з інструктором-жінкою нашого навчального центру на спеціально обладнаному ділянці.

Ми пропонуємо додаткові курси з водіння з автоінструктор жінками за найдоступнішими цінами. На цьому сайті можна записатися на відповідну вашим умінням і здібностям програму навчання прямо зараз.