AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00

Практичні заняття з водіння для жінок

Заняття в автошколі діляться на дві частини – на теоретичну і практичну. Друга частина – практика – потрібна для закріплення теорії. Тому регулярні уроки водіння дозволять не тільки впевнено керувати автомобілем, але і запам’ятати ПДР. Автокурси “АвтоЛеді” пропонує вашій увазі недорогі практичні заняття з водіння для жінок з досвідченими інструкторами (теж жінками). Завдяки їм ви зможете стати вмілим водієм і утерти ніс зарозумілим чоловікам, які вважають, що машини – не жіноча справа.

Як проходять практичні заняття з водіння для жінок

З огляду на те, що заняття проводять жінки-інструктори, то і проходять вони інакше, ніж з чоловіками. По-перше, учениця більш спокійно і впевнено почуває себе за кермом. По-друге, взаєморозуміння налагоджується швидше, що проходить навчання дама не відчуває тиск з боку інструктора.
На практичних заняттях з водіння для жінок відпрацьовуються моменти, необхідні для руху в умовах міста або іншій місцевості – ми враховуємо індивідуальні переваги клієнтів. Так, ви навчитеся:

  • Паркуватися (задом, передом, у дворі та інше);
  • Рушати з підйому, правильно зупинятися на похилій дорозі;
  • Розгортатися, в тому числі і в обмеженому просторі;
  • Рухатися на жвавій дорозі;
  • Перебудовуватися з ряду в ряд.

Ділянки, на яких відбувається навчання, поступово ускладнюються. Таким чином, ви поступово підвищуєте кваліфікацію, звикаючи до більш складних умов. Вас не кидають з місця в кар’єр, а крок за кроком готують – навіть не помітите, як станете професійним водієм!

Як записатися на практичні заняття з водіння для жінок

На сайті “АвтоЛеді” ви можете відправити онлайн-заявку на проходження практики, або записатися на курси водіння за телефонами +38 (067) 37 37 37 1, +38 (050) 26 51 33 3. Працюємо в 17 містах України.
Ви самі можете вибрати авто для практичних занять з водіння. У нашому автопарку є машини з автоматичною і механічною коробкою передач, ТС чисті, доглянуті, у відмінному технічному стані.