AUTOLADY

Обирайте зручний для Вас час водіння з інструктором
Прийом дзвінків з 09.00 до 19.00

Неписані правила дороги

Ми всі вчили ПДР і, деякі, знають правила дорожнього руху напам’ять!


Але з часом кожен водій знає те, чого не знає новачок. Як він це знає? На досвіді! Чого не вчать в автошколі, а Автоледі вас навчить.
Отже 20 топових неписаних правил дороги:


1. Головне правило в кінці статті
2. Швидкість. Найкраща швидкість-швидкість потоку. Не їдьте швидше або повільніше інших автомобілів
3. Не стартуй. Не тисни при включенні зеленого світлофора газ. Це не має сенсу. На наступному світлофорі всі будуть стояти в тому ж порядку. При агресивному стилі вожденя сильно збільшується витрата палива.
4. Пропускати. Дивись на дорогу “Поступися”. Якщо там більше 5-ти машин пригальмуй і пропусти 1 або 2. Ти теж можеш зіткнутися з проблемним виїздом. А карма хороших справ працює!
5. Не будь козлом. Припаркувавшись блокуючи інший автомобіль-залиш телефон на лобовому. Заготовити великий білий аркуш зі своїм номеррм телефону, що б це було помітно.
6. Не ведися! Паркуючись враховуй не інтервал до припаркованих авто, а розмітку. Сусід поїде, а для всіх саме твій автомобіль залишиться “хреново припаркувався”.
7. Не жлобись! Якщо бачиш в дзеркало мотоцикл, що їде в міжрядді, трохи посунься в сторону. Йому буде простіше проїхати і ризик зіткнення зменшиться.
8. Не менжуйся. Перебуваючи в пробці, немає сенсу міняти ряд. Завжди здається, що сусідній ряд їде швидше. Але це тільки здається. ДО РЕЧІ, правий ряд завжди рухається більш динамічно.
9. Не поспішай. Якщо на перехресті очікуєш повороту наліво, то вивертати колеса можна тільки після того, як пропустив всі машини, що їдуть у зустрічному напрямку. Якщо хтось в’їде ззаду, не полетиш на зустрічну.
10. Не відкривай двері авто відкритими навстіж. Вітер може виламати, а проїжджаючі машини можуть знести її. Відкриваючи двері, подивися назад, в дзеркало.
11. Якщо тебе обганяють-пригальмуй і впусти назад в свій ряд обганяє тебе машину.
12. Тримай дистанцію. Дистанція в метрах до попереду йде авто повинна відповідати половині показання спідометра. Правило особливо актуально при швидкостях більше 80 км / год.
13. Не отримай “подарунок” на капот. Від відкритих навантажених машин краще триматися подалі. З них летить всяка погань. І від квадратних дахів теж тримайся подалі. Там то гілки, то камені, то лід. При гальмуванні попереду їде вантажівки це може зсипатися тобі на капот.
14. Ось і попливли … при попаданні в умови аквапланування постав кермо прямо, прибери ногу з педалі газу, але не гальмуй. Всі інші дії тільки після відновлення зчеплення коліс з дорогою. Взагалі на дорозі з калюжами не “літати”. Аквапланування набагато простіше попередити, ніж долати!
15. Не лізь. Фури тримають більшу дистанцію, ніж Легкові не для того, щоб туди лізли, а тому, що у них гальмівний шлях довший.
16. Повторюй за всіма. Побачивши зупиняються автомобілі в сусідніх смугах-пригальмуй. Машини, можливо, пропускають пішохода.
17. Будь особливо обережний з пішоходами під парасолькою або під капюшоном і в навушниках. Вони нічого не бачать і не чують. Але ж на голові водія капюшон не надітий?
18. Не вчи. Ніколи не намагайся “повчити” інших на дорозі, навіть, якщо дуже хочеться. Якщо тебе підрізали, це може бути зроблено абсолютно випадково, а не зі злого наміру.
19. Подивися не туди. Якщо тебе пропускає автомобіль, подивися в іншу сторону, в наступний ряд. Не факт, що ті водії тебе бачать і пропустять.
20. Не дивись на перешкоду як кролик на удава. Подивися в заднє дзеркало – чи є можливість різко пригальмувати, подивися в бічне дзеркало чи є можливість взяти трохи в сторону.


І НАЙГОЛОВНІШЕ ПРАВИЛО!
ПРАВИЛО 3-д. бачиш на дорозі неадекватного водія? Дай Дорогу Дурневі. Рано чи пізно він зустрінеться зі своїм колегою.


Цьому не вчать в звичайних автошколах, але розповідають на уроках водіння в Автоледі.
Хочеш бути хорошим водієм? Телефонуй +38 (067) 37 37 37 1
У нас найкращі інструктори з водіння.
Вірити не треба. Перевір на пробному уроці.