Додаткові уроки з водіння для жінок

Наявність водійських прав ще не означає, що людина, яка знаходиться за кермом, дотримується правил дорожнього руху і не створює аварійних ситуацій. Успішне складання іспитів не завжди дозволяє впевнено керувати транспортним засобом, в такій справі необхідний досвід.
Додаткове водіння жінкам з інструктором автошколи “АвтоЛеді” дає можливість здобути навички водіння на автомобілі, відчуття кайфу від самого процесу, а також побороти страх водити машину. Досвідченим водієм можна стати з роками практики, або за допомогою наших курсів.
Коли проходять додаткове навчання з водіння для жінок? Додаткові заняття жінкам з водіння потрібно пройти при наступних обставинах:

  • Посвідчення водія було видано давно;
  • Ви довгий час не сідали за кермо;
  • Хочете підтягнути рівень практичних знань перед іспитом.

Додаткові уроки з водіння для жінок

Який вид додаткових уроків для жінок вибрати

Додаткові уроки водіння для жінок бувають таких видів:

  1. Підготовка до іспитів. Професійні інструктори допоможуть поліпшити вже отримані знання і набути впевненості під час керування авто. Особлива увага приділяється важким для початківця водія відрізках шляху і маніпуляціям.
  2. Додаткове навчання з наявністю прав. Коли посвідчення вже отримано, а страх водіння ще присутній. Перебудуватися на іншу смугу, запаркувати машину на стоянку, не впадати в паніку при жвавому русі, навчитися розгортатися – всі ці теми входять в програму курсу.
  3. Контраварійна підготовка. Цілі тренінгу: знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод, запобігти виникненню небезпечних ситуацій на дорозі, навчити водія правильно пересуватися на автомобілі в погану погоду.

Вибір напрямку залежить від теоретичної і практичної підготовки. Перш, ніж записатися на додаткові заняття водіння, визначитеся, що вам потрібно в результаті: скласти іспит з першого разу, без страху їздити на машині або підвищити майстерність водіння до рівня професіонала.

Додаткові курси жінкам в “АвтоЛеді”

Школа водіння для жінок “Автоледі” пропонує кваліфіковані додаткові курси з водіння. Досвідчені автоінструктора-жінки познайомлять вас з нюансами управління авто, поділяться особистими навичками і навчать розбиратися з будь-якими дорожніми ситуаціями.
Ми пропонуємо додаткові уроки з водіння жінкам у зручний для вас час. У нашому навчальному центрі можна навчитися керувати авто з нуля або відновити забутий досвід водіння в індивідуальному порядку. Записатися на заняття з водіння жінкам можна на цьому сайті.